Odmeny,Pochúťky,atd...

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Odmeny,Pochúťky,atd...

Poslaťod Dávid_Bodnár » 11. Apr 2007, 13:55

Co davate svojim psikom ako odmenu? Viete nieco poradit? Co je zdrave aj chutne? (Dajte link...) :lol: A co je lepsie na hryzenie pre steniatko? Skor ten uzol-(take hrube lano...),alebo nejake tiez žuvacie finty? Diks
Dávid_Bodnár
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 2. Apr 2007, 15:54

Poslaťod dexter13 » 11. Apr 2007, 13:58

zuvacie finty, podla mna, no zdrave napr. acana jointhealth bones, alebo skin and hair
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod evulkak » 11. Apr 2007, 14:28

Ja mu davam take tie kosticky z koze v roznych velkostiach nech to zvacha, potom to lano co spominas, nieco som nasla aj od pedigree take tuby resp. potrubia pre stenata..ale to len ako na "prilepsenie" lebo to je hned zozute. Aj tak mu to nedavam cele ale len polovicu.
Na zutie mozes dat v podstate cokolvek na com si premasiruje dasna.. zase nemusi mat vsetko "zracie" hlavne aby mu to "poskrabkalo" dasna. Musi to strasne svrbiet a boliet zaroven ked sa mu tlacia tie prve zubky.
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod evulkak » 11. Apr 2007, 14:29

Dexo: a de to kupujes tie tvoje finty?
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod Nikka » 11. Apr 2007, 17:07

Veru, ja som to tusim videla len na vystavach.
Obrázok užívateľa
Nikka
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Sep 2006, 10:36
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Dávid_Bodnár » 11. Apr 2007, 18:05

A co je dobre davat aby mal pes krasnu srst? Stacia iba krmiva?
Dávid_Bodnár
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 2. Apr 2007, 15:54

Poslaťod dexter13 » 11. Apr 2007, 23:16

Acana jointhealth a skin and hair odmenove kosticky?? To nemozte zohnat, mal by to mat kazdy kto drzi acanu, fides a podob., je to nieco ako eukanuba keksy len lepsie, jointhealth je so zralocou chrupavkou a skin-hair je na srst a kozu, chutia super sam som par zozral :D sa mi leskne srst. Ale samo su to odmenovky netreba cakat zazraky, ale preco neprilepsit? Balenia 100g, 900g, 10kg. Ja ich mam od vzniku shopu :) a chutia mi dodnes :D /joke/ a zuvacie su nay nemecke vecicky maxipet, pokial chcete specialitku tak susaky z vychodu - penis, maso, rypak, maternica, pluca atd, ale pripravit sa na total smrad na grcanie...ja som to dokonca musel dat out so skladu a hovorim uz nikdy viac skoro podochla cela firma :D
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Nils » 12. Apr 2007, 8:43

Dávid_Bodnár píše:A co je dobre davat aby mal pes krasnu srst? Stacia iba krmiva?


Dávid Bodnár, zaoberáš sa vypisovaním detailných, jednotlivosti riešiacich otázok, namiesto toho aby si o psoch zohnal niekoľko kníh a poriadne ich preštudoval. Už si si kúpil knihu o výchove, výcviku či starostlivosti o psa??!! Ak áno, tak si ju aj prečítaj - najlepšie dvakrát. :!: A potom ti bude viac vecí... :idea:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod evulkak » 12. Apr 2007, 9:11

Dexter: ty zasa perlis :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod evulkak » 12. Apr 2007, 9:14

Dávid:

Nils má pravdu. Ak už vieš akého psíka ideš kúpiť zbehni do kníkupectva a kúp knihu o tvojom psíkovi. Prípadne aj knihu kde popisujú druhy a liečby istých chorôb (ak také je). Zíde sa ti. J aby som ju tiež potrebovala.. ako prvú pomoc.
:wink:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod DKo » 12. Apr 2007, 9:28

Dávid_Bodnár píše:A co je dobre davat aby mal pes krasnu srst? Stacia iba krmiva?
stačia i nestačia
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod rybicka » 12. Apr 2007, 13:15

David aj ja suhlasim s Nilsom, preco sa tu pytas na uplne vsetko? Za 1. si myslim, ze vsetky tieto otazky by ti mal zodpovedat chovatel, od ktoreho si beries steniatko, 2. preco si nekupis knihu o konkretnom plemeni? Konkretne toto plemeno je v literature najrozsirenejsie. A za 3. ak sa ti nechce vyhadzovat peniaze ze knihu, je vela clankov a veci popisanych aj na internete. Staci si do googlu hodit labrador a vyhodi ti to vela linkov, potom uz staci len listovat a citat.
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Re: Odmeny,Pochúťky,atd...

Poslaťod Anka7 » 13. Apr 2007, 19:11

Dávid_Bodnár píše:Co davate svojim psikom ako odmenu? Viete nieco poradit? Co je zdrave aj chutne? (Dajte link...) :lol: A co je lepsie na hryzenie pre steniatko? Skor ten uzol-(take hrube lano...),alebo nejake tiez žuvacie finty? Diks


Ja dávam obyčajné piškotky :)
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

odmeny

Poslaťod zuzupes » 18. Apr 2007, 12:52

Ahoj,mne sa velmi v poslednej dobe pri vycviku vyplatil obycajny najlacnejsi parok,(pytam vzdy nekoreneny)-ide sa roztrhat aby len splnila to co od nej chcem,aby ho dostala.viem ze je slany,ale tej soly tam nie je zas az tak vela.pokrajam ho na miniaturne ciastocky (pretoze ta moja to aj tak nekuse,iba hlce) a mozes zacat odmenovat.suche odmeny su neni moc dobre,pes musi zut a zabudne aj za co ju dostal.
nezabudni striedat.raz odmena,druhykrat len pochvala,dvakrat odmena,raz pochvala atd...
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Nikka » 18. Apr 2007, 13:35

S tym parkom suhlasim. Moji sa idu za nim roztrhat. Ale naj pri vycviku su u mna aportiky :D
Obrázok užívateľa
Nikka
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Sep 2006, 10:36
Bydlisko: Žilina

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 4 hostia