Dám psa kríženca

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Dám psa kríženca

Poslaťod Kríženci » 21. Nov 2005, 19:11

Kto by chcel mať o tri týždne doma psa? aj ked jeho mama je kríženec prečo ho nemať? Ved čo majú niektorí proti krížencom? Ved je to pes? Je. Je rovnako pekný ako ostatné psy? Je. Je rovnako učenlivý? Je. Môže chodiť na niektoré výstavy? Môže. Tak prečo si ho nekúpiť, ked nema pána? Ja ponúkam o tri týždne určite krásne šteniatka krížanca...
MAMA: Veľmi učenlivá sučka, strednej výšky, schopná vynikajúcich výkonov a výborná v poslušnosti. Šteniatka budú hodné, či už do bytu alebo na dvor.
OTEC: Šikovný, ale zato aj neposedný pes, vždy plný energie a výborný strážca.
PROSIME VAS, ZOBERTE SI OD TYCHTO SIKOVNYCH PSOV STENIATKA!! :lol: :wink:
Kríženci
 

Poslaťod Kríženci:-( » 23. Nov 2005, 21:29

No vidim ,ze je naozaj pravda, to co som povedala :cry: a je to smutne
Kríženci:-(
 

Poslaťod rybicka » 24. Nov 2005, 8:06

A čo si povedala? Aké sú to krížence? Verím, že niekto sa nájde, kto si ich zoberie, ak nie tu, tak niekoho zoženieš, uvidíš... :wink:
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod zuzu » 1. Dec 2005, 17:28

nenavidim ludi, ktory odsudzuju psikov len preto ze su to krizenci!!! to akokeby tem "clovek" bol rasista... je to smutne, pretoze su aj ludia ktorym ked sa narodia steniatka krizencov daju ich hned utratit...FUJ!! a teketo psiky..to som citala na jednej stranke ale uz nepametam...pouzivaju sa AKO ZIVE NAVNADY NA LOV ZRALOKOV!!!!tak to je fakt ohavne..strasne strasne smutne...ruky im trhat za toto!!!FUJ! fujfujfuj!! :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Kromka » 1. Dec 2005, 19:45

Skús dať inzerát do časáku Pes a mačka, a do Avíza. Keby nebol Pes a mačka, asi ešte stále by som mala naše 2 fenky kríženca. Hneď ako tento mesiac vyšlo nové číslo, mali sme tam inzerát, tak nám volal jeden pán a zobral si obidve.
Kromka
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 2. Nov 2005, 21:03
Bydlisko: Spišská Nová Ves


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia