Najelegantnejšia FCI skupina

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Ktore skupina je celkovo najELEGANTNEJSIA???

I. skupina
2
12%
II. skupina
3
18%
III. skupina
1
6%
IV. skupina
1
6%
V. skupina
1
6%
VI. skupina
0
Nehlasovalo
VII. skupina
4
24%
VIII. skupina
2
12%
IX. skupina
3
18%
X. skupina
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 17

Najelegantnejšia FCI skupina

Poslaťod Joachim » 19. Nov 2005, 11:43

Čo myslíte??? Podla mna 7.stavače - všetky su elegantne v dobrej kondicii a predvedeni.
Naposledy upravil Joachim dňa 19. Nov 2005, 14:31, celkovo upravené 1
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Saša » 19. Nov 2005, 14:00

Joachim,veď ty sa už správaš ako ozajstný rasista :?: :shock: :( Každé plemeno má svoj okruh obdivovateľov,ktorí na svojich miláčikov nedajú dopustiť,ale ty to už preháňaš. :oops: A mohol by si prosím ťa písať menej zbŕklo? Aspoň občas si prečítaj,čo píšeš,je to katastrofa.Niekde si vravel,že si v redakčnej rade,tuším vášho klubu.Aj tam píšeš tak,že to treba lúšťiť a domýšľať si,aby čitateľ aspoň zčasti pochopil,čo sa snažíš povedať? :roll:
Saša
 

Poslaťod Jajo » 19. Nov 2005, 14:03

Ja zas nechápem,ako môže povedať,že stavače sú: "všetky elegantné, v dobrej kondicii a predvedení" :o :?:
Jajo
 

Poslaťod Joachim » 19. Nov 2005, 14:29

Ludia, co to berete tak vazne. Kazdemu sa predsa musi lubit nieco ine!!! Nie??!? A ja som chcel zistit ktorych obdivovatelov akeho plemena resp. skupiny najviac.
Neviem co je na tom rasisticke, nehnevajte ale vy to uz az moc prezivate a snazite sa vsetko tak odborne okomentovat.
Neboj sa pisem dost zrozumitelne a vsetko posielame nasmu "sefovi" ktori dava tlacit a dava to na webky a kontroluje to po nas, o to sa vobec nemusis bat.

Aaaaa ešte som zabudol hrozneee sa mi svojou lahkostou a eleganciou pačia chrty
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Paris » 19. Nov 2005, 22:57

Mne osobne sa pacia najviac na svete nemecke dogy!
Nijake plemeno nepredci ich krasu,eleganciu a uzasnu povahu! :lol:
Zdravime malych bratov weimaro.. :wink: v
Paris
 

Poslaťod zaneta » 20. Nov 2005, 0:32

Cauko,
ja sa nechcem nikoho zastavat ani nikoho dotknut,ale...
Ktosi tu vycital Joachimovi jeho styl pisania.Fajn,ale ak si Jajo poriadne precitas jeho prvy prispevok "...vsetky su elegantne v dobrej kondicii a prevedeni..." tym nemyslel,ze vsetky stavace su aj elegantne -aj v dobrej kondicii- aj prevedeni - taky zmysel by to davalo ,len ak by tu vetu,ktoru som citovala napisal ako ty "...elegantne,v dobrom prevedeni..."
Taka obycajna ciarka da tej istej vete celkom iny vyznam a ono to bolo zrejme myslene tak,ze ak je pes v dobrej kondicii a prevedeni-je elegantny.Ja si myslim,ze to plati v globale o kazdom plemene!
Je prirodzene,ze kazdemu sa paci nieco ine-to by aj vyzeralo,keby tu pobehoval len sami weimarik a nemecke dogy,ze?
Mam taky dojem,ze tato stranka chovatelov bola vytvorena aby si ludia navzajom pomohli a poradili,nie aby sa navzajom osocovali.
zaneta
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 16. Nov 2005, 10:23
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Saša » 20. Nov 2005, 2:59

Žaneta,ja mu nehovorím o tomto jeho príspevku,ale o mnohých ďaľších.Nemiešaj sa prosím do toho,nevieš o čom je reč.
Okrem toho,s čiarkou,či bez,je to jedno. 8)
Saša
 

Poslaťod zaneta » 20. Nov 2005, 10:44

Mila Sasa,
ja som reagovala na Jajov prispevok,nie na tvoj.
S tvojim v globale suhlasim,lebo aj ked mne osobne sa tiez velmi paci
plemeno Weimarsky stavac ,nikto by sa nemal nasilu pretrcat a prezentovat na ukor inych.
Pozdravujem Joachima - a je to myslene uprimne.
zaneta
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 16. Nov 2005, 10:23
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Joachim » 20. Nov 2005, 11:49

Ahoj Zaneta , diki. Aj ja teba

Sasa neviem v com mas furt problem. Daj hlas skupine ktora sa tebe najviac paci a je to. Neries tu sprostosti. To ze pisem rychlo a s chybami mi vobec nevadi lebo nemam cas stravit tu cely cas. Rychlo opodpisujem a idem . Takze tak asi.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Saša » 21. Nov 2005, 0:13

Joachim,jasne,že nemáš čas,veď musíš prispievať aj na iné slov.,či české fóra :lol: . Neber to v zlom,rada si prečítam tvoje príspevky,ale nebaví ma to lúštenie :roll: .Pa :wink:
Saša
 

Poslaťod Joachim » 21. Nov 2005, 14:52

Saša píše:Joachim,jasne,že nemáš čas,veď musíš prispievať aj na iné slov.,či české fóra :lol: . Neber to v zlom,rada si prečítam tvoje príspevky,ale nebaví ma to lúštenie :roll: .Pa :wink:


Ok beriem a budem sa snažiť pisat lepsie :D
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod ankous » 22. Nov 2005, 0:21

Ja sa priklanam k skupine ll.
Pacia sa mi Brazilske fily /asi preto ze jednu nadhernu som mala/ ale mojou najnovsou laskou az pekne 3 roky je Moskovsky strazny pes.
Mam sice aj Leonbergerku, ale iba ona splna moje poziadavky v predstave ako ma vyzerat Leonberger. Ostatny su povahovo /hlavne v mojom okoli/ velmi bojazlivy co sa o mojej suke povedat neda. :wink:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Ashley » 22. Nov 2005, 7:41

Prepáčte ale na toto sa nedá hlasovať!!!!! Podla mňa sa nedá porovnávať newfoundlandsky pes s mastifom a ani talianský chrtík s afgáncom. Sú v jednej skupine a predsa tak odlišný. Ako možte hlasovať? To sa nedá!!!!
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod ankous » 23. Nov 2005, 0:39

Ashley píše:Prepáčte ale na toto sa nedá hlasovať!!!!! Podla mňa sa nedá porovnávať newfoundlandsky pes s mastifom a ani talianský chrtík s afgáncom. Sú v jednej skupine a predsa tak odlišný. Ako možte hlasovať? To sa nedá!!!!

Draha, v podstate mas pravdu. Ale zahlasovat za skupinu do ktorej patri aj tvoje stvornohe - to by si mohla. :wink:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Ashley » 23. Nov 2005, 20:38

Mohla, ale asi to neurobím. Mám síce päťku a sú tam krásne zvieratka ale pokial ide o eleganciu tak myslím že taký afgánsky chrt alebo koker jej má bohužial viac. možno by trebalo inak formulovať hlasovaciu otázku. Nemyslíš??? sú aj otázky ako sú Upotrebitelnosť, povaha, výkon alebo náročnosť. Ten kto pozná moju skupinu, v nej určite vydí viac ako len eleganciu!!!!!
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť