Surne hladám domov pre španiel-potrugál.vodného vtáčieho ps

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Surne hladám domov pre španiel-potrugál.vodného vtáčieho ps

Poslaťod Tridanka » 16. Nov 2005, 11:19

Ahojte.Surne hladám nový domov pre 5 ročnu fenku španielsko-portugálskeho vodnéhovtáčieho psíka bez pp.Je to milučká fenka,milujuca ludí,hlavne deti.Je kastrovaná,výška v kohutiku má 50 cm.Bola dovezená z Korziky,no pre to,že sa o nu povodný majitelia nedokázali postarat mala byt utratená.Tak som ju zobrala ku sebe.Má hygienické návyky,vhodná výlučne do bytu.Farba biela s hnedootranžovými fliačkami a pehami po tele.Vo vztahu ku psom je bezkonfliktná.Nemožem sa o nu dalej starat preto jej hladám nový domov.Mám v byte viac psíkov a nestíham sa jej venovat tolko,kolko by potrebovala a nechcem,aby tým trpela.Bola by som rada,ak by ostala v okolí PP,KK,SNV,Svitu,príp.blízskom okolí s možnostou občasnej návštevy.Ak viete o niekom kto tuži po vycvičenom a milom bezproblémovom psíkovi,kontaktujte ma na mail:Tridanka@orangemail.sk,alebo Tridanka@azet.sk,príp.tel.číslo 0908/518 102.Dakujem.
Tridanka
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 16. Nov 2005, 11:07
Bydlisko: Poprad

Fenka hladajuca domov...

Poslaťod Tridanka » 18. Nov 2005, 10:59

už ho našla,dufam,že sa jej bude darit.DAkujem všetkým,ktorí nám držali pršteky,pekný den.Tridanka.
Tridanka
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 16. Nov 2005, 11:07
Bydlisko: Poprad


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron