Kto má čo nové?Tak sa pochváľte.

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Kto má čo nové?Tak sa pochváľte.

Poslaťod Kaja » 12. Nov 2005, 22:47

My máme 6 mes. yorku.Robí nám veľkú radosť.Je to proste člen rodiny.Je to takí malí čertík. :twisted: Veľmi ju všetci ľúbime. :D !!!
Kaja
 

Poslaťod Hosť » 21. Dec 2005, 13:03

Moja šibička (šiba inu) má 3 krásne šteniatka 1no je vzácnejšej čiernej
farby sú sko malé líštičky
Hosť
 

Poslaťod Emmka1 » 21. Dec 2005, 14:09

Naša Emmka je od včera mamička, narodilo sa nám sedem krásnych mopsích šteniatok. Je to trochu veľa, ale dúfam, že Emmka to zvládne. Sú to takí malí mackovia, stále papkajú, potom majú brušká, ako balóniky. Plazia sa po celom pôrodnom boxíku, sú zlatí. Traja psíci a štyri fenky.
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod zuzu » 22. Dec 2005, 14:57

Emmka tak ti fakt srdecne gratulujem!!!!!!si stastny clovek! drzim palce so vsetkym...a pevne nervy :D Co im kupujes na Vianoce?
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Emmka1 » 22. Dec 2005, 21:00

Ahoj Zuzu, myslíš novonarodencom, krpcom :lol: ? Asi nič, iba im želám, veľa lásky, zdravia a šťastia, aby sa dožili najvyšieho veku, aký je u psa možný. Ale to želám všetkým mojim psíkom, no im dám aj nejaké maškrtky a hračky. Ahoj :wink:
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod zuzu » 23. Dec 2005, 10:01

Ano, myslela som tym vecsim...ved to by si sa asi nedonakupovala nie? :lol: Tak vam vsetkym prajem KRASNE A VESELE VIANOCE! A USPESNEJSI NOVY ROK 2006! zatial ahojky, paapa
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Šteniatka

Poslaťod Presburg staff » 23. Dec 2005, 22:32

:D my máme 7 malých už 5 týždňových Amstafíkova tešíme sa zajtra na Vianoceeeeee
s pozdravom

Presburg staffíci
Presburg staff
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Dec 2005, 22:29
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod goldenko » 24. Dec 2005, 17:02

Náš junior prežíval prvý krát prípravy na Vianoce. Musím ho pochváliť, "pomáhal" nám vo všetkom, dokonca aj stromček sa snažil pri zdobení pretvoriť podľa svojho. No a samozrejme skoro každá krabica od ozdôb má známky jeho zubkov. Pozitívne na tom všetkom ale je, že toto sú asi prvé Vianoce, ktoré neprežívame v zhone a strese. Nenaháňala som sa za darčekmi po obchodoch, ale z práce som sa vždy ponáhľala domov k nemu, aby nebol dlho sám. A stihla som všetko, nič nám nechýba a teraz trochu relaxujem pred večerou.
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

moji hafanovia:)

Poslaťod michelle » 2. Jan 2006, 15:18

AHOJKY
chcem Vám predstaviť mojich krásnych psíkov...akže začnem
môj pes, ktorého mám doma sa volá Cézar a je to west highland white terrier a má 2 roky...
u babičky mám 3 krížených psoch:
Norik...má 7 rokov..je krížený- welsh corgi+jazvečík ((má tmavo hnedé oči a je svetlej hnedej farby a krátkosrstý))
Kovu...bude má 1 rok..je čistokrvný kríženec..ale vyzerá ako kríženec- šeltia+nemecký ovčiak ((má všetky odtiene farby a má dlhšiu stsrť))
Bella...je 6 mesačné šteňa...je krížená- nemecký špic+bieli špic ((je bielej farby...takú huňatú a krátku má strsť))
no a nadovšetko ich milujem...aj všetky zvieratá...a nikdy by som im neublížila!!!
:D
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Niki » 2. Jan 2006, 17:40

Ja mam krasneho skoro 3 mesačneho yorkshira je veľmi zlatý ale zurivý :lol: mame ho všetci veľmi radi!
P.S.: Vola sa Ricky.
Niki
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 22. Okt 2005, 17:00

Poslaťod zuzka » 2. Jan 2006, 19:04

Ahojte,
ja si delim domacnost s Archibaldom.je to 5mesacny krizenec foxteriera a od Vianoc sme prichylili aj asi 3mesacnu Ginu -krizenku mops x ši-cu.
Musim.povedat,ze som nikdy nebola fanusikom spoločenskych plemien,ale od kedy mame Ginu doma, zacinam im prichadzat na chut.Je to maly rozkosny cert :twisted:
zuzka
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť