Jack russel terier v byte, ano alebo nie?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Jack russel terier v byte, ano alebo nie?

Poslaťod monika » 4. Nov 2005, 18:01

Dobrý deň!
Chcela bysom sa spytať na vaše názory.Mohla by som chovať jacka v byte? Viem, že je to temperamentné zviera a, že potrebuje veľa pohybu, ale chcela by som chodiť na cvičak a už som uvažovala o agility. :lol:
monika
 

Poslaťod Jaro » 5. Nov 2005, 11:41

jasneee ze sa moze !
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 411
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Re: Jack russel terier v byte, ano alebo nie?

Poslaťod Hosť » 7. Nov 2005, 11:11

monika píše:Dobrý deň!
Chcela bysom sa spytať na vaše názory.Mohla by som chovať jacka v byte? Viem, že je to temperamentné zviera a, že potrebuje veľa pohybu, ale chcela by som chodiť na cvičak a už som uvažovala o agility. :lol:


Mam ho doma, je to super psik ale doslova zive striebro. Ak bude mat dost pohybu a agility je na to ako stvorene, kludne si ho kup. Budes spokojna.
Jana
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 22. Dec 2005, 19:38

dobry, ja mam parsona a je o nieco vyssi ako jack.samozrejme ze moze byt v byte, len sa mu treba venovat a casto chodit s nim von.najlepsie je aj ten cvicak,lebo cvicitel samouk to zvieratko len s tazkostami zvladne.
Hosť
 

Poslaťod šeltie » 23. Dec 2005, 19:27

myslím, že ak mu dáš priestor na vybláznenie : teda AGILITY tak nie je problém. Horšie by bolo ak chceš jacka iba ako spoločníka zavretého v byte. Jack potrebuje veľa pohybu a potrebuje si vybiť energiu. Agility, flyball a možno i coursing sú pre nho ako stvorené.





http://www.mujweb.cz/www/bellonka
šeltie
 

jack v byte

Poslaťod halan » 2. Jan 2006, 16:29

No naša sučka to zvláda uplne v pohodke s nami v bytiku. Myslím, že psik potrebuje o niečo viac pohybu ako fenka. Ta naša je dosť pokojná. Stačí jedna náročnejšia prechádzka za deň alebo nejaka aktivita v podobe hry. Keď je nevybehaná tak horšie spi a vymýšla v noci.
halan
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť