ANDREA/ake plemeno mate?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod michelle » 2. Sep 2006, 23:03

ja mám west higland white teriéra (westíka) a je to pes, tento rok (2006) bude mať 3 roky a veľmi by som chcela ďalšieho psíka (nie fenku, bohužial nemôžem mať fenku :cry: ) Tibetského španiela
-potom u babičky máme dvoh krížencov, jeden má kolo 5 rokoch a podobá sa na PEMBROKESHIRE WELSH CORGI a je hnedej farby foto približna tu: http://www.nightface.estranky.cz/archiv/inahled/38.jpg
dalsi krizencke je podobný kolii, ale jeho rodicia su taktiez uplny krizneci, cize je to len podoba...je zaujimave ale, ze ma dvojfarebny jazyk, taky fialovo az modro-ruzovy jazyk :) jeo fotku bohužial ešte nemám ale bude čoskoro, snad..bude mat 2 roky
no a dalsia je jedina suka, ktora je mozno cistokrvna, podoba sa na spica a tu je jej podoba: http://www.nightface.estranky.cz/archiv/inahled/39.jpg

No ale snad budem mat este ovela viac psov, paci sa mi strasne este Cane Corso..AAA ten pes je nadhernyy
ov3em mne sa p84i ka6dulink0 plemeno aj ten 49nsky chocholat7 ktor7 sa pova6uje za "škaredeho" (preto v uvodzovkach, lebo to NIE JE pravda, phe) tak :)
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ladymacbeth » 6. Sep 2006, 22:07

Momentálne nemáme žiadneho psa, ale mali sme novofundláka a anglického špringra, ktorí nás nedávno opustili :cry: A o niečo dávnejšie sme mali sučku - pouličnú zmesku.
Ale máme 2 mačky :) /do minulej soboty ich bolo 5, ale mačiatka už odišli do nových domovov/

A potom ešte vodné korytnačky Maxa a Sáru a andulky Quorthona a Elisabeth Bathory musím spomenúť, lebo by sa urazili :wink:
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod offca » 7. Sep 2006, 10:54

Ladymacbeth, nechcem sa ťa dotknúť, ale prečo sa tvoji psi dožitli tolko, čo sa dožili, teda 1,5, 1 a 4 roky... To je velmi mizerný vek.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod ladymacbeth » 7. Sep 2006, 11:53

Nedotkla si sa ma, pretože skutočne netuším, odkiaľ to máš :shock: :) Mrkni sa ešte raz na tie dátumy :wink:

Ťapuš nám zomrela, keď mala cca 14 rokov, Barrynko nám zomrel v marci ako 11,5 ročný takisto prirodzenou smrťou a Donka nám vzápätí 3 týždne na to niekto otrávil :cry: A to bolo týždeň po jeho 11-tich narodeninách...
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod rybicka » 7. Sep 2006, 12:20

michelle ti tvoje obrázky mi nejdú otvoriť, teda neviem, či len mne(je chyba u mňa), alebo aj ostatným(je chyba u teba) skús ešte raz poslať link
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod offca » 7. Sep 2006, 12:31

Macbeth ... aha :) musim sa naučiť nevšimať si len den, mesiac a koncovku roku :)
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 7. Sep 2006, 17:01

ahojte ja mam 2 maltezakov (fenku a psika)
Hosť
 

Poslaťod ema » 7. Sep 2006, 17:02

ahojte ja mam 2 maltezakov (fenku a psika)
ema
 

to offca

Poslaťod ladymacbeth » 7. Sep 2006, 18:56

:) tak tak... ale v pohode.
www.exocats.webnode.sk
Morgiana a Morgoth - cicúchy domáce
GIC Business Boy Magic Pleasure, SK, Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK - cicúchy exotické

in memoriam: Barry Modrý golf /NF pes/, Don Paulenov dvor /anglický špringer/, Ťapka
Obrázok užívateľa
ladymacbeth
 
Príspevky: 61
Registrovaný: 4. Sep 2006, 18:46
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Dzidtka » 10. Sep 2006, 12:18

a ja mam lhasa apso i polskie owczarki nizinne :) jestem z Polski mam na imie Ania
lhasa apso na pewno u Was jest bardziej popularne niz Polski Owczarek Nizinny a może ktos z Was ma ???

pozdrawiam
Lhasa Apso & PON " z Czanca "
www.mojeforum.net/zczanca
Dzidtka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10. Sep 2006, 11:48

Poslaťod Elena Kurťakova » 18. Okt 2006, 20:16

Ahoj ja mám fenku neapolského mastina a cavaliera.
Elena Kurťakova
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 11. Okt 2006, 20:50
Bydlisko: Partizanske

Poslaťod Dzidtka » 18. Okt 2006, 20:22

witaj!!!!
a od kogo z hodowli ? może znam :)
pozdrawiam
Lhasa Apso & PON " z Czanca "
www.mojeforum.net/zczanca
Dzidtka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10. Sep 2006, 11:48

Poslaťod rUM^pEL » 18. Okt 2006, 23:55

ja mam pitbula/amstafa kazdy nech si vyberie kedze sa jedna o rovnake plemeno v podstate :D
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod weronika » 19. Okt 2006, 15:49

No ja mám 3 hafanov. Srnčieho ratlíka - ten je najstarší, má 6 rokov, gavaliera, ten má 4 a švajčiarskeho duriča - bernského, ten má 1 rok :)
weronika
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Máj 2006, 17:44

Poslaťod Linduss » 19. Okt 2006, 16:10

My máme dvoch stafíkov - stafordšírskych bulteriérov Gimliho a Franca (www.staffies.net), plus mi nedá tiež nespomenúť aj moju vodnú korytnačku (písmenková ozdobná). Je to "on" a volá sa Kukiko, skrátene Kuki :D
Linduss
staffies.net crew
Obrázok užívateľa
Linduss
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 19. Okt 2006, 15:26
Bydlisko: Engerau

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron