jorky-odmena za krytie

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod esta » 10. Jún 2006, 23:27

no tak promiiin, to malo byt povedane obrazne..ale aj tak su niekedy pp psici taky drahy a pri tom sa v nic skryva kopa chyyyb
esta
 

Poslaťod aisha » 13. Jún 2006, 20:16

Mila ,,ku,,.Tiez mam doma fenku Yorkshira bez PP ,takze ti to mozem napisat v celku presne.V prvom rade ste sa mali dohodnut skor,ako si psik skocil! Za krytie by som urcite nedala viac ako 1.000 SKK.Bohuzial,su to psikovia bez PP.Never tomu,ze Yorky ma 2-3 steniatka. Moja fenka je zo 6 steniatok a kamaratkin Yorky z 5 steniatok.Ak bude mat tvoja fenka vela steniatok,mozno budes aj rada,ze si aspon to jedno steniatko dala za krytie.
aisha
 

Poslaťod :o)) » 14. Jún 2006, 6:22

Chceš povedať,že jorkšíra nikto nekúpi a bude rada,že sa ho zbavila ??? :lol: :lol: :lol:
:o))
 

Poslaťod aisha » 15. Jún 2006, 22:01

No,ked bude napr.pytat za psa,pozor,nie fenku 8.000,tak chcem vediet,kto jej ho za tu cenu kupy.Teraz su na inzeratoch za dobrych 6.000,5.000 tis.Co sa tyka cien tohoto plemena,mam to kazdy den pred ocami na nete.Ked bude mat napr.sedem psikova ani jednu fenku,myslis si ze jej ich kupia behom 2 tyzdnoch za 8.000?Asi nie...
aisha
 

Poslaťod :o)) » 15. Jún 2006, 22:59

Tak to je už jej problém,ak bude pýtať tak veľa,nie je na to ale dôvod,teda okrem túžby zarobiť .
:o))
 

Poslaťod aisha » 16. Jún 2006, 22:40

Suhlasim... :wink:
aisha
 

odpoveď

Poslaťod Enny » 17. Jún 2006, 23:03

Ja som tento mesiac bez problémov predala krásne, zdravé šteniatka yorkshire terier bez PP / malého vzrastu/ za 8000,- pes a 9.000,- fenka.A musím povedať, že bol o nich veľký záujem.
Enny
 

Poslaťod Hosť » 18. Jún 2006, 14:32

Podla mna je to prehnana cena.
Psici bez pp by sa cenovo mali pohybovat do 5000,- viac nie
Ved pomaly za 13.tis. kupis psa s pp kolko krat aj za menej penazi,
ale samozrejme ze kolkokrat aj za viac.
Neviem, ale psa bez pp by som si za hentaku cenu nekupila, to by som radsej dolozila niakych 4-5tisic a kupila s pp, ved co je to 4-5tic. ked sa jedna o take 10tisicove sumy... No nie :?:
Hosť
 

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron