Prosim o radu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Prosim o radu

Poslaťod jakubb » 31. Máj 2006, 11:52

Vie mi niekto poradit ?
Moja 7 tyzdnova fenka Bernskeho s. p. krizena s Labradorom zie vsetky svoje hovienka co s tim mam robit ?
jakubb
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Máj 2006, 20:54

Poslaťod anitram » 31. Máj 2006, 12:04

no nic extra ti neporadim, u labradora som mala tento problem, az na to ze zral ludske najzapachajucejsie hovienka, yorkina mi to tiez robila ako stena, s tym rozdielom, ze sa so svojimi len hrala, ale najskor treba vylucit ci mu nechybaju nejake vitaminy, to ja neviem odhadnut a druha vec, yorkina sa naucila kakat vonku, takze doma sa potom nema s cim hrat okrem hraciek, ale ty ho mas asi vonku na dvore, tak by som doporucila tiez naucit ju kakat na prechadzke mimo dvoru, odsledovat kedy to na nu tak chodi, pochvalit ked sa vykaka vonku na vychadzke, a ked je na dvore, tak uz nema co kakat a tym padom ani co jest
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Andrea » 31. Máj 2006, 12:25

Anitram zdravím ťa. Vieš kedy žerie pes svoje hov. keď má žrádlo s vysokým obsahom tuku. Stáva sa mi to keď prejdem zo žrádla adult na activ. Adult je pre psov bez záťaže. Activ je pre psov vystavovaných a v záťaži napr. keď cvičím na nejaké preteky. Môžem poradiť len vždy ustriehnuť a čistiť po vykálaní sa. Alebo naučiť venčiť sa mimo kotec.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 121
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Poslaťod Andrea » 31. Máj 2006, 12:30

Až teraz som si všimla tá fenka má 7 týždňov? To ju musíš mať deň dva doma. Možno je to zo stresu a bojí sa. Vtedy to šteniatka robia.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 121
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Poslaťod anitram » 31. Máj 2006, 13:54

andrea tak to som nevedela, ze aj zradlo s vysokym tukom moze mat vplyv na papanie hovienok, myslela som len, ze nejake vitaminy, alebo ked psik nieco citi v tom hovienku co mu chyba. Ale labrador kaslal na svoje hovienka aj inych psov, zaujimali ho tie najsmradlavejsie najtekutejsie hovienka po ludoch, ktore ponachadzal v krikoch.
Ale dobre vediet do buducnosti, len u toho 7 tyzdnoveho prcka je to nejake divne, mozno sa aj nudi, ked sa zobudi, mozno mu treba davat castejsie jest, mozno treba aj zmenit jedlo, vela otazok a malo informacii.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod offca » 31. Máj 2006, 13:57

a jaa len najnovši zažitok pridam..
naš krpec ich začina jesť aby sme nemali dôvod po nom vykrikovať. Stale mu nejak nejde ich zadržať, tak hlada ine riešenia, šikovny :D
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 31. Máj 2006, 14:11

Ja si myslim ze to mohol aj odkukat od svojej psej mami a tym padom po sebe uprace tak ako to robila ona:-) Robil to aj moj krpec ale ked sa naucil potrebu robit vonku tak to preslo.
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 2. Jún 2006, 10:21

pisem narychlo aj moja sirka je druhych zv. vykaly ale svoje nie.
Hosť
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron